Предмет: Українська мова, автор: gik55

Есе на тему «Ціна недбалості»


majaproskurnikova474: Усі ми прекрасно знаємо, що таке недбалість. Та кожен з нас не раз стикався з цим у своєму житті, навіть у буденних речах. Наприклад, чи задумувались ви, що перехід дороги у невстановленому місці є недбалістю, як про своє життя, так і про життя інших. Звичайно, це мізерний приклад, але навіть він може призвести до згубних наслідків.

Недбалість – це ставлення, яке може призвести як до маленьких, так і до великих трагедій. Це людський фактор, який може погубити когось або щось

Ответы

Автор ответа: majaproskurnikova474
1

Ответ:Усі ми прекрасно знаємо, що таке недбалість. Та кожен з нас не раз стикався з цим у своєму житті, навіть у буденних речах. Наприклад, чи задумувались ви, що перехід дороги у невстановленому місці є недбалістю, як про своє життя, так і про життя інших. Звичайно, це мізерний приклад, але навіть він може призвести до згубних наслідків.Недбалість – це ставлення, яке може призвести як до маленьких, так і до великих трагедій. Це людський фактор, який може погубити когось або щось. Часто прояв недбалості можна зустріти у фільмах чи серіалах. Наприклад, у картині “Гра Престолів” головна героїня Серсея Ланністер, яка була правитильницею “Семи Королівств” безвідповідально ставилася як до своїх обов’язків, так і до свого народу. Вона дійсно псувала життя звичайним людям, тим самим значно погіршуючи ставлення громадян до неї та її правління. Та звичайно в майбутньому недбалість й погубила життя Серсеї. Чи можна було б цього уникнути, якби вона змінила своє безвідповідальне та егоїстичне ставлення? Звичайно.Та, на жаль, це не лише історія з культового серіалу, тому що такі випадки неодноразово зустрічаються у реальному житті. Головне, що можна було зрозуміти з цього, це те, що іноді ціною недбалості є життя, найдорожче, що в нас є. Але ми самі, чи хтось інший, можемо ставити його під удар. Навіщо люди це роблять, якщо ціна недбалості настільки дорога, а цього можна з легкістю уникнути? На мою думку, через лінь, а також іноді гординю. Людям важко змінити свою думку та ставлення, тому не всі розуміють важливість дбалості.Окрім власного життя, ми також можемо губити життя наших близьких, саме через свою недбалість. Будь-то одиничний випадок чи системне безвідповідальне ставлення до чогось ми можемо дійсно нашкодити коханим людям. А також, крім шкоди людям, недбалість людини може погубити життя тварин. Нещодавно я дізналася про ситуацію, яка сталася у місті Дніпро – чоловік, власник мопса, жахливо та безвідповідально ставився до нього. Уявіть, старенький мопс із купою проблем зі здоров’ям, через недбалість свого господаря, був вимушений терпіти це все. А коли небайдужі люди вирішили розібратися з цим, господарю було абсолютно начхати на свого собаку та тих, хто хотів йому допомогти. На щастя, мопса забрали та допомогли йому. Але якби не недбалість чоловіка, все було б добре.Отже, ціна недбалості – висока, і кожен з нас розуміє це, тому що навіть мізерна деталь, може призвести до зовсім нещасливого фіналу, і потрібно це пам’ятати.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lol507776
1. Екологія – це комплексна біологічна наука, яка вивчає:
а) відносини між живою і неживою природою;
б) відносини рослинних і тваринних організмів та їх угруповань між собою
та з навколишнім середовищем ;
в) відносини між живими компонентами екосистем;
г) відносини між неживою природою і тваринними організмами.
2. Виберіть правильне формулювання закону оптимуму:
а) існує діапазон інтенсивності дії екологічного фактора, в якому можливе
існування певного виду;
б) високий рівень адаптації до одного фактора не гарантує такої ж адаптації
до іншого фактора;
в) кожен фактор позитивно впливає на організм лише в певних межах;
г) взаємокомпенсація життєво важливих екологічних факторів має певні межі.
3. Фактор, що виходить за межі максимуму чи мінімуму:
а) антропогенний; б) лімітуючий;
в) абіотичний; г) екологічний.
4. Умовна межа, за якою існування організму стає неможливим – це:
а) зона оптимуму; б) межа витривалості;
в) зона песимуму; г) екологічна пластичність.
5. Найважливішим абіотичним фактором, що мінералізує органічні
залишки в лісах, є:
а) дощі; б) вітри;
в) пожежі; г) заморозки.
6. До біотичних чинників навколишнього середовища належить:
а) озоновий шар Землі; б) вірусні інфекції;
в) погода і клімат; г) ультрафіолетове випромінювання.