Предмет: Физика,
автор: xxss8jjju
Через спіраль електрокаміна, що живиться від напруги 220 В, проходить
струм 4 А. Спіраль вкоротили, внаслідок чого її опір зменшився на 5 Ом.
Яка сила струму в спіралі, якщо її ввімкнули в ту ж саму мережу,
bynokby:
помоги пожалуйста, очеень нужно
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 4,4А
Объяснение:
Дано:
U=220В
I1=4А
ΔR=5 Ом
--------------
I2-?
Согласно закона Ома, сопротивление в спирали до укорочения равно:
R1=U/I1=220/4=55 Ом
После укорочения спирали сопротивление ее стало:
R1=R1-ΔR=55-5=50 Ом
Сила тока после укорочения спирали стала:
I2=U/R2=220/50=4,4А
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gregorenkoartem132
Предмет: Русский язык,
автор: parkmobile65789
Предмет: Математика,
автор: bekarystanovaalfia30
Предмет: Биология,
автор: Taleiserikbai