Предмет: Химия,
автор: qweraff
очень срочно❕
Обчисліть масу одержаного амоніаку,
якщо в реакцію з воднем вступають 2
моль азоту
помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:моль. Х моль. Х моль
N2. +. 3H2. = 2NH3
n=1 моль. n=3 моль. n=2 моль
2 моль N2. -. Х моль. Н2
1 моль. N2. -. 3 моль Н2
n(H2)=2*3/1=6 моль
2 моль. N2. -. Х моль. NH3
1 моль. N2. -. 2 моль. NH3
n(NH3)=2*2/1=4 моль
Объяснение:учись
qweraff:
спасибо огромное)
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: goncarenkomarijka
Предмет: Математика,
автор: swiktik
Предмет: Русский язык,
автор: galinag21
Предмет: Литература,
автор: werrwer