Предмет: Физика,
автор: finish228
Срочно
1. У вершинах при основі прямокутного рівнобедреного трикутника розміщені заряди 0.6
мкКл і 0.2 мкКл . Відстань між зарядами дорівнює 0.8 м . Визначити напруженість
електричного поля у вершині прямого кута .
2.Знайти енергію плоского паперового конденсатора з площиною кожної обкладки 600 см².
Заряд конденсатора 2 мкКл , а діелектриком є парафіновий папір товщиною 2 мм з ε=2
3.Знайти електричну ємність батареї конденсаторів , якщо С2= 1 мкФ, С2= 1.5 мкФ ,
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
1 Задача: Для розв'язання задачі спочатку потрібно знайти силу взаємодії між зарядами:
F=k*q1*q2/r^2
де к- електрична стала Кулона (9 * 10^9 Н*м^2/Кл^2), q1 та q2 - заряди, а r - відстань між ними.
Знаходимо силу взаємодії між зарядами: F= 9*10^9 * 0.6 0.2 / (0.8)^2 = 168750 H
Далі знаходимо напруженість електричного поля у вершині прямого кута трикутника, використовуючи формулу:
E = F/q
де - заряд, на який діє сила.
Напруга електричного поля буде рівна: E = 168750 / 0.6 = 281250 Н/Кл (Ньютон на кулон)
2 Задача: 1. Спочатку знайдемо ємність
конденсатора: C = € * € * S/ d
де
Е - електрична стала вакууму (8,85 *
10^-12 Ф/м),
€, - діелектрична проникність парафінового паперу (2), S - площа кожної обкладки (600 см² = d - товщина діелектрика (2 мм = 0,002
0,06 м²),
M).
Тоді:
C = 8,85 * 10^-12*2* 0,06 / 0,002 = 0,2664 пФ (пікофарад)
2. Електрична ємність батареї конденсаторів обчислюється за формулою: C=C1+ C2
де С1 та С2 - ємності першого та другого конденсатора.
Отже, якщо С1 = 1 мкФ, а С2 = 1,5 мкФ, то: C = 1 + 1.5 = 2.5 мкФ (мікрофаради)
F=k*q1*q2/r^2
де к- електрична стала Кулона (9 * 10^9 Н*м^2/Кл^2), q1 та q2 - заряди, а r - відстань між ними.
Знаходимо силу взаємодії між зарядами: F= 9*10^9 * 0.6 0.2 / (0.8)^2 = 168750 H
Далі знаходимо напруженість електричного поля у вершині прямого кута трикутника, використовуючи формулу:
E = F/q
де - заряд, на який діє сила.
Напруга електричного поля буде рівна: E = 168750 / 0.6 = 281250 Н/Кл (Ньютон на кулон)
2 Задача: 1. Спочатку знайдемо ємність
конденсатора: C = € * € * S/ d
де
Е - електрична стала вакууму (8,85 *
10^-12 Ф/м),
€, - діелектрична проникність парафінового паперу (2), S - площа кожної обкладки (600 см² = d - товщина діелектрика (2 мм = 0,002
0,06 м²),
M).
Тоді:
C = 8,85 * 10^-12*2* 0,06 / 0,002 = 0,2664 пФ (пікофарад)
2. Електрична ємність батареї конденсаторів обчислюється за формулою: C=C1+ C2
де С1 та С2 - ємності першого та другого конденсатора.
Отже, якщо С1 = 1 мкФ, а С2 = 1,5 мкФ, то: C = 1 + 1.5 = 2.5 мкФ (мікрофаради)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aziretkarimov7
Предмет: Алгебра,
автор: katiakatia211988
Предмет: История,
автор: gcccccfdzzzfg
Предмет: Английский язык,
автор: Vika5Nika
Предмет: Математика,
автор: TheBrenLike