Предмет: Химия,
автор: Аноним
Доброго ранку! Допоможіть мені будь ласка з хімією. Дуже прошу задачу написати з дано та розв'язанням. Буду дуже вдячна за допомогу!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Fe2O3 + 6HCl => 2FeCl3 + 3H2O
2Al + 3H2SO4 => Al2(SO4)3 + 3H2
K2O + 2HNO3 => 2KNO3 + H2O
3KOH + H3PO4 => K3PO4 + 3H2O
Дано:
n(Al) = 0,3 моль
Найти:
V(H2) - ?
Решение:
2Al + 3H2SO4 => Al2(SO4)3 + 3H2
n(H2) = 1,5n(Al) = 0,45 моль
V=n×Vm
V(H2) = 0,45 × 22,4 = 10,08 л
Ответ: 10,08 л
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: zpanya01012011
Предмет: Английский язык,
автор: davidenkoks
Предмет: Биология,
автор: ondrik83
Предмет: Математика,
автор: snezokc
Предмет: Музыка,
автор: skisa