Предмет: Химия,
автор: gombo74558
Обчисліть об'єм кисню, що знадобиться для спалювання суміші, яка складається з 5 л етену й 7 л етину (н. у.).
(З УМОВОЮ ДАНО!!!!!! )
gombo74558:
а где дано
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(C₂H₄) = 5 л
V(2C₂H₂) = 7 л
Найти: V(O₂) - ?
Складемо РХР горіння етену:
5 л х л
C₂H₄ + 3O₂ = 2CO₂↑ + 2H₂O
n = 1 моль n = 3 моль
Vm = 22,4 л/моль
V= 22,4 л V = 67,2 л
V(O₂) = 5 * 67,2 : 22,4 = 15 л
Складемо РХР горіння етину:
7 л х л
2C₂H₂ + 5O₂ → 4CO₂↑ + 2H₂O
n = 2 моль n = 5 моль
Vm = 22,4 л/моль
V= 44,8 л V = 1122 л
V(O₂) = 7 * 112 : 44,8 = 17,5 л
V(O₂) = 15 + 17,5 = 32,5 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: katia25lishchuk7
Предмет: Другие предметы,
автор: doloninamaria746
Предмет: Физика,
автор: PR0stoV1ad
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним