маленький-проект "Як бачать тварини?"
Ответы
Ответ:
Наш світ дуже цікавий, але як бачать тварини? наприклад: Гризуни добре бачать лише на невеликій відстані. При цьому вони краще розрізняють об’єкти, що рухаються, а нерухомі можуть побачити тільки поблизу. Наприклад, різкий помах руки гризун помітить навіть за 10-15 м і швидко втече, а ось людини, яка сидить нерухомо, не розпізнає, поки буквально не уткнеться в нього носом.
Змії добре розрізняють тепло та холод. Це дозволяє їм будь-якої доби знаходити собі їжу. Але у них два види зору: денний, який реагує на рух, і нічний, орієнтований на тепло. Тож якщо потенційний «обід» замре і не рухатиметься, вдень змія просто проповзе повз.
У всіх комах з фасетковими очима гострота зору залежить від кількості фасеток (від 3 000 до 25 000 у різних комах).
Наприклад, у мухи близько 4 000 фасеток в очах, але, незважаючи на це, бачить вона набагато гірше за людину. Для неї світ складається зі шматочків мозаїки, адже кожна фасетка сприймає лише частину зображення. Зате муха добре розрізняє блимання світла з частотою до 300 Гц.
Метелики в цілому бачать не дуже добре, зате чудово сприймають невидимий для людини ультрафіолет. Те саме можуть і бджоли. Завдяки цьому вони можуть бачити візерунки на квітках рослин, які ми не помічаємо.
Ви здивуєтеся, але для корів, що пасуться, пасовище не зелене. Вони бачать переважно оранжевий і червоний відтінки, отже їм світ фарб дуже обмежений.
погано бачить, зате вміє розпізнавати кольори. Найбільш чутливі її очі до червоно-жовтої частини спектру, а ось синьо-фіолетові тони вона взагалі не розрізняє.
Объяснение:
постав краща відповідь будь ласка, тоді не складно-мені приємно
Ответ:Близько півтора мільйонів видів організмів демонструє величезну різноманітність тваринного світу. Незважаючи на це надзвичайна різноманітність, ми знаємо, що серед живих істот можна виявити основні закономірності.
Так, наприклад, дуже важлива закономірність, яка існує між, речовинами,, складовими тіла тварин і рослин. Організми тварин і рослин складаються з клітин, більшу частину яких складає протоплазма. Все одно, чи йде мова про земляного черв'яка або про людину, протоплазма їх клітин по суті однакова: вона складається з молекул одних і тих же елементів.
Орган рівноваги медузи.
Все це нам відомо вже близько ста років. Менш відомим фактом є те, що поведінка всіх видів тваринного світу, особливо сухопутних тварин (до них біологічно відноситься і людина!) Здійснюється одними і тими ж способами.
Чому залишається в одному і тому ж положенні колихалися в море студенистая маса медузи? Це стає можливим завдяки дуже простому пристрою. По краю парасольки медузи розташовані маленькі бульбашки величиною з шпилькову голівку. Усередині цих бульбашок є найдрібніші вапняні кульки, які можуть пересуватися в рідкій студенистой масі. Вони завжди розташовуються в найглибшій частині бульбашки. Залежно від того, в яку сторону (вперед або назад) хитнеться у воді тварина, кульки притискаються до стінки бульбашки щоразу в іншому місці. Дотик вапняних кульок зі стінкою бульбашки [31] дратує її і змушує медузу робити такі рухи, які забезпечують їй відновлення відповідного положення.
Объяснение: