Предмет: Химия, автор: bogdanlobaznikov

натрій хлорид масою 6г розчинили у 42 мл води. обчисли масову частку солі (%) в одержаному розчині.

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
0

Дано:

m(NaCl) = 6 г

V(H2O) = 42 мл

Найти:

w(NaCl) - ?

Решение:

ρ=m/v

m(H2O) = 1 × 42 = 42 г

m(раствора) = 6 + 42 = 48 г

w=m(вещества)/m(раствора) × 100%

w(NaCl) = 6/48 × 100% = 12,5%

Ответ: 12,5%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: xusanyuldashev001
Предмет: Українська мова, автор: albina0106