Предмет: Физика, автор: Nubbbb73u3heh

ДУЖЕ ТЕРМІНОВО
Людина, масою 75 кг, що рухається на візку з прискоренням 2 м/с2, підтягує до себе вантаж масою150 кг. Знайти прискорення, з яким рухається візок з вантажем.

Ответы

Автор ответа: ulyyakk
1

Ответ:

За другим законом Ньютона сила, яку застосовує людина на вантаж, дорівнює масі вантажу, помноженій на прискорення, з яким рухається візок з вантажем:

F = ma

де F - сила, яку застосовує людина на вантаж,

m - маса вантажу,

a - прискорення візка з вантажем.

Також відомо, що відносна маса системи "людина + візок + вантаж" становить 75 кг + m, де m - маса візка з вантажем.

Застосовуючи другий закон Ньютона до всієї системи, отримуємо:

F = (75 + m)a

Але ми також знаємо, що відносна маса візка з вантажем становить 150 кг, тобто:

m = 150 кг - 75 кг = 75 кг

Підставляючи це значення у попереднє рівняння, отримуємо:

F = (75 кг + 75 кг) a = 150 кг a

Отже, прискорення візка з вантажем:

a = F / m = 150 кг * 2 м/с^2 / 150 кг = 2 м/с^2

Отже, візок з вантажем рухається з прискоренням 2 м/с^2.


rena04003: Добрий вечір, можете, будь ласка, допомогти із завданнями з фізики у моєму профілі? Буду дуже вдячна
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: moodgopnig