Предмет: География, автор: luchinnazar

1. В якій кілько літратної кислоти (HNO3)
міститься стільки молекул, скільки їх у 7,04 г
ортофосфатної кислоти (H3PO4)?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (H3PO4) = 7,04 г                                    

N(H3PO4) = N(HNO3)          

Найти: n(HNO3) = ?

М(H3PO4) = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98 г/моль

Знайдемо кількість речовини H3PO4

n(H3PO4) = m(H3PO4)/М(H3PO4) = 7,04/ 98 = 0,07 моль

n(HNO3) = n(H3PO4) = 0,07 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ruzimatovsanjar212