Предмет: Физика,
автор: borisenkokarinaserg
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО!!Спортсмен маса якого 80 кг стоїть на ковзанах. Визначте ширину леза ковзана якщо довжина ковзана 40 см а тиск що чинить спортсмен на лід дорівнює 333кПа
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
P = H / S
S = H / P
80 кг * 9.8 м/с² = 784 H
P= 333 кПа = 333 000 Н/м²
S= 784 Н / 333 000 Н/м² = 0.00236 м²
0.00236 м² / 0.4 м = 0.0059 м = 5.9 см
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aliserutesev240
Предмет: Математика,
автор: kadinskaaela24
Предмет: Физика,
автор: mila00893
Предмет: Музыка,
автор: phxnkbvse
Предмет: Биология,
автор: talantbekovaaiperi93