Предмет: Химия, автор: polinagay228

7.2. Визнач масу (г) ферум(II) сульфіду FeS, який можна одержати, якщо під час реакції
сполучаються залізо масою 7 г і сірка масою 4 г. Склади рівняння реакції.
СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: zaariczckyden
5

Объяснение:

n(Fe) = 7/56 = 0, 125(Monb)

n(S) = 4/32 = 0, 125(Monb)

За рівнянням реакції:

n(FeS) = n(Fe) = n(S) = 0, 125

m(FeS) =88 bullet0,125

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: maksimovd0306
Предмет: Алгебра, автор: denzabolotko05