Предмет: Физика,
автор: yevheniiasviatelyk
Об’єм зануреної частини крижини складає 450 м3. Визначте виштовхувальну силу, що діє на крижину. Для розрахунків взяти густину морської води
liza04041944:
Дано: V=450м³ р(ро)=1030кг/м³ g=10м/с². Розв'язок: F=pgV. F=1030•10•450=4635000Па=4635кПа. Напевно так
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Во
Объяснение:Мы ее на уроке разбирали
Автор ответа:
12
Ответ:
F=1030*10*8450
Объяснение: обєм солоної води переводимо в ньютони та шоб знайти виштовхувальну силу множимо на масу тіла
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: nastyariy29
Предмет: Английский язык,
автор: maria901747668586
Предмет: Литература,
автор: Valerchik0