Предмет: История, автор: sn1ps0nchiiik

доповідь про залежність між модернізацією повсякденного життя і трудовою еміграцією.
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: Sugarcolor
21

Існує деяка залежність між модернізацією повсякденного життя і трудовою еміграцією, особливо в контексті розвинутих країн.

З одного боку, модернізація повсякденного життя може створювати нові можливості для людей, що збільшує їхню економічну самостійність та підвищує рівень життя. Наприклад, доступність та зручність транспорту, збільшення кількості робочих місць у нових галузях, зростання рівня освіти та технологічний прогрес можуть приводити до збільшення числа людей, що знаходять роботу та заробляють достатньо для задоволення своїх потреб.

З іншого боку, трудова еміграція може бути спричинена відсутністю можливостей у власній країні через недостатній розвиток економіки, відсутність робочих місць або низький рівень оплати праці. У таких випадках, люди можуть бути змушені переїжджати в інші країни, де є більше можливостей для заробітку.

Отже, модернізація повсякденного життя може впливати на трудову міграцію через збільшення кількості робочих місць та зростання рівня життя, але також може бути причиною трудової еміграції, якщо у власній країні недостатньо можливостей для заробітку.


nesterenchikhaaaaaa: дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: unirozvoruk
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
(Пожалуста помогите) Контрольний докладний письмовий переказ тексту-роздуму дискусійного характеру в публіцистичному стилі

Мета: повторити відомості про публіцистичний стиль, формувати вміння переказувати текст публіцистичного стилю, визначати тему та головну думку, добирати заголовок, складати план; розвивати вміння добирати виражальні засоби; прищеплювати любов до рідної землі, патріотизм, історичну пам'ять, національну гідність.

Обладнання: текст переказу.

Тип уроку: розвиток зв’язного мовлення.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

I. Організаційний етап.

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів.

Бесіда за питаннями.

— У якій сфері життя суспільства вживається публіцистичний стиль?

— Яка його мета?

— Які жанри публіцистичного стилю вам відомі?

— Яка основна форма викладу характерна для цього стилю?

— Охарактеризуйте лексику, властивупубліцистичному стилю.

II. Повідомлення теми та мети уроку

IІІ. Сприйняття й засвоєнняучняминавчальногоматеріалу

1. Читання тексту вчителем.

Світ великий. Історія його — не менша. Ми вивчаємо історію різних держав. Проте, яку б країну не вивчали, які б захоплюючі історичні події не відкривалися б перед нами, повинні пам'ятати завжди про історію свого народу, землі, на якій живемо.

Пам'ять — одна з найважливіших властивостей людини. Так, як не можна забувати власного батька і матір, бо вони дали життя, дім, у якому народився і виріс, так не можна забувати свій народ та його історію. Ми — частинка народу. Без всіх нас немає ні народу, ні історії.

Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати нашої землі, бо це — першооснова. З неї ми вийшли, до неї і прийдемо. Люди не є людьми, якщо вони не мають ні мови, ні пам'яті, ні землі, ні роду. Пам'ятаймо про це!

Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день. Людина завжди жила і живее вірою та надією на краще. Але пам'ятаймо, що ніщо не приходить само собою, як і не змінюється без людини.

Щоб житии краще — потрібно краще працювати. Це стосується всіх: мене, батьків, друзів, сусідів. Людська праця потребує знань. Знання здобуваються в навчанні. Вчімось. Зробімо так, щоб день сьогоднішній став гордістю для майбутнього. (За В. Мисаном)

2. Визначення теми та головної думки тексту.

3. Добір заголовка.

4. Визначення типу та стилю мовлення.

5. Колективнескладання плану.

Орієнтовний план

1) Пам'ятайпро історіюсвого народу!

2) Історичнапам'ять.

3) «Люди не є людьми без мови, пам'яті, землі, роду».

4) Важлива роль праці.