Предмет: Физика,
автор: fleerr03ua458
Під дією сили 0,1 кН стрижень збільшив свою довжину з 1,2 метра до 1,24 метра. Яке абсолютне та відносне видовження стрижня?
с полным решением
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Абсолютне видовження (Δl) стрижня можна обчислити віднімаючи початкову довжину стрижня (l₀) від його кінцевої довжини (l):
Δl = l - l₀Підставляємо дані:
Δl = 1.24 м - 1.2 м = 0.04 мОтже, абсолютне видовження стрижня складає 0.04 м.Відносне видовження (ε) стрижня можна обчислити за формулою:
ε = Δl / l₀Підставляємо дані:
ε = 0.04 м / 1.2 м = 0.033 або близько 3,3%Отже, відносне видовження стрижня складає близько 3,3%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: balanovskaaludmila6
Предмет: Українська мова,
автор: rybakova1140
Предмет: История,
автор: fedorstarsbrawl
Предмет: Химия,
автор: Bdgxy
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним