Предмет: Физика,
автор: trinachann
Швидкість світла у склі 206,76 тис. км/с, а у повітрі 299,8 тис км/с. Який кут падіння променів, якщо кут заломлення становить 29°? Значення округліть до цілого
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
α=44,3°
Объяснение:
V₁=206,76 тис. км/с;
V₂=299,8 тис км/с
β=29°;
α ?
n=V₁/V₂; ⇒ n=299.8/206.76=1.44; n₂₁=sinα/sinβ= sinα/sin29°=1,44; sinα=1,44*sin29°=0,7; α=44,3°;
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: maslennikovanika
Предмет: Алгебра,
автор: avatariasofia31
Предмет: Биология,
автор: Hbdndnbdbdndjdkkz
Предмет: Математика,
автор: dastannurbaj1