Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Дуже терміново, допоможіть

Приложения:

Ответы

Автор ответа: daragarkusa028
0

Перевірте, наскільки цікава тема. Після того, як ви її придумали, визначте, що у ній нового й корисного для аудиторії.

Перевірте, що в доповіді немає незрозумілих для аудиторії термінів. Якщо щось потрібно буде пояснювати, подумайте, як будете це робити, які приклади наводити. Подумайте, чим будете розбавляти свій виступ: щоб утримати увагу аудиторії, раз на 20 хвилин варто розрядити атмосферу. Задайте питання залу, покажіть відео. Дайте слухачам можливість спробувати щось самостійно – зайти на сайт, понатискати кнопки – їх зацікавленість тільки зросте. Не бійтесь шуткувати або додавати на слайди кумедні картинки.

Не намагайтеся завчити свою промову і не читайте з папірця. Щойно ви опустите свій погляд вниз, слухачі опустять свої в телефони. Нехай вашою підказкою будуть слайди.

Продумайте домашнє завдання для слухачів. Бажано, щоб відразу після вашого виступу люди могли почати дотримуватися ваших порад або використовувати ті інструменти, про які ви говорили.

Підготуйте коротку розповідь про себе. Зазвичай, вона не повинна бути довша за хвилину. Розкажіть про себе: хто ви, чому опинилися тут, про що будете говорити.

Не соромтесь шуткувати й розповідати про себе цікаві факти під час привітання: пам'ятайте, що перші 30 секунд виступу дуже важливі. Саме в цей час у людей формується перше враження, а справити його двічі неможливо.

Відрепетируйте свою промову. Можете зробити це перед знайомими, а якщо йдете на ІТ-конференцію, покличте на репетицію колег. Нехай вони поставлять вам питання після доповіді. Дуже ймовірно, те, про що вас запитають на репетиції, хвилюватиме людей і під час виступу. Таким чином ви зможете підготувати відповіді.

Перевірте, чи вкладаєтесь в таймінг. Пам'ятайте, якщо ваш виступ затягнеться, то доповідь наступного спікера почнеться пізніше, і вся конференція може піти не за планом. Організаторам це навряд чи сподобається.

Дайте публіці можливість дізнатися про вас перед виступом. Надайте організаторам докладний і цікавий опис доповіді, пропишіть, як вас представити. Подивиться, за якими каналами розповсюджується інформація і, якщо вона йде в соцмережі, дозволяйте позначати себе в постах. Так аудиторія зможе познайомитись з вами ще до виступу.

Перед виступом як слід виспіться. Пам'ятайте, що найкраще організм відновлюється у проміжку з 23 до 8 годин. Бажано за годину до сну відкласти гаджети і не сидіти за комп’ютером – світло від техніки впливає на нерви – через це заснути складніше. Краще почитайте книжку або послухайте щось.

Протестуйте техніку: перевірте, що презентація запускається, її гарно видно на екрані, нормально працює звук, поговоріть у мікрофон.

Похожие вопросы