Предмет: Физика,
автор: levakmarket
помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите помогите пожалуйста с физикой З якою силою діє однорідне електричне поле на заряд 5мкКл якщо його напруженість 2кВ/м
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1.02*10^6 H
Объяснение:
E=2000 Н/Кл q=500 Кл F=?
===
F=q*E=500*2000=1.0*10^6 H
========================
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: kira200914
Предмет: История,
автор: arsen934
Предмет: Математика,
автор: ruhsona274
Предмет: Геометрия,
автор: alyaber2003