Предмет: Химия,
автор: avkudrya
ХИМИЯ!!! СРОЧНО!!! 100 БАЛОВ!!!
Вкажіть масу натрій хлориду, що утвориться у результаті взаємодії 10 г натрій гідроксиду з необхідною кількістю хлоридної кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(NaOH) = 10 г
Найти : m(NaCl) - ?
М(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
М(NaCl) = 23 + 35,5 = 58,5 г/моль
Складемо РХР:
10 г х г
NaOH + HCl = NaCl + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
М = 40 г/моль М = 58,5 г/моль
m = 40 г m = 58,5 г
10 г (NaOH) - х г (NaCl)
40 г (NaOH) - 58,5 г (NaCl)
m(NaCl) = 10 * 58,5 : 40 = 14,625 г
ronycat1401:
Идеално!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofaklepach
Предмет: Алгебра,
автор: cawa17012010
Предмет: Английский язык,
автор: mashzzzi
Предмет: Литература,
автор: buynichsofiya009
Предмет: Биология,
автор: danaamangeldi2007