Предмет: Физика, автор: sielfantomhaiv28

Космічний корабель перед посадкою на землю був на висоті 12.800кмт від її поверхні. У скільки разів збільшилась сила притягання космонавта до землі після посадки. Радіус землі дорівнює 6400км

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 9

Объяснение:

Дано:

h=12800км

R=6400км

--------------------

F2/F1-?

F=G*m*Mз/(R+h)²

F1=G*m*Mз/(6400+12800)²

F2=G*m*Mз/6400²

F2/F1=G*m*Mз/6400²/(G*m*Mз/(6400+12800)²)=(6400+12800)²/6400²=9

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: malbina95