Предмет: География, автор: nastyamurovceva2407

1. Перелічіть чинники, які роблять воду в океанах і морях менш солоною, більш солоною. 2. Поясніть, чому такі наслідки впливу цих чинників.​

Ответы

Автор ответа: Sugarcolor
1

1. Чинники, які роблять воду в океанах і морях менш солоною або більш солоною, включають:

  • Кількість опадів та рівень випаровування: Якщо випаровування води більше, ніж опади, то вода стає більш солоною, тому що сіль залишається воді, коли вода випаровується. На зворотному боці, якщо кількість опадів перевищує кількість випаровування, то вода стає менш солоною, оскільки додаткова вода розведує сіль.
  • Рівень прісної води: Якщо рівень прісної води в морі зростає, наприклад, внаслідок річок, які впадають у море, то це зменшує солоноість води. На зворотному боці, якщо рівень прісної води зменшується, наприклад, через засолення грунтів або рост рослин, які збирають воду, то вода стає більш солоною.
  • Джерела солі: Вода може бути менш солоною, якщо до неї потрапляє менше солі з річок, вітру, приливів і т.д. На зворотному боці, якщо вода отримує більше солі з цих джерел, то вода стає більш солоною.
  • Температура: Тепліша вода може бути більш солоною, тому що вона випаровується швидше, ніж холодніша вода, тому залишається більше солі. Холодніша вода, з іншого боку, може бути менш солоною.

2. Якщо вода стає більш солоною, то це може мати наслідки для живих організмів, які живуть в цій воді. Наприклад, рослини та тварини можуть не витримати високої солоності води, що може призвести до їхньої гибелі. Деякі види риб не можуть переносити дуже солону воду, тому що це може призвести до дисфункції їхніх нирок і інших внутрішніх органів. Також висока солоност води може впливати на біологічні процеси в морських організмах, такі як обмін газів, розвиток, розмноження і т.д.

З іншого боку, якщо вода стає менш солоною, то це може мати наслідки для життєдіяльності тих організмів, які адаптувалися до життя в більш солоній воді. Якщо такі організми опиняються в менш солоній воді, то вони можуть бути вразливіші до хвороб та інших стресових факторів.

Отже, рівень солоності води є важливим фактором, який впливає на морське середовище та його жителів. Це показує важливість збереження екосистем морів і океанів та збалансованого використання природних ресурсів.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: ic6372941
СТОЯНКИ ЭПОХИ КАМНЯ НА ТЕРРИТОРИИ КАЗАХСТАНА (урок 2) м уроке мы: еделим археологические памятники эпохи камня; шем орудия труда, найденные археологами. вательский вопрос: Какие находки эпохи камня были обнаружены гами? менные орудия, ные на стоянках ан, Taнирказган СЬ нуклеус жизнь древних атау? Среди археологических памятников осо- бенно выделяются стоянки Танирказган и Бориказган в Каратау. Они были открыты во время экспедиционных работ под руко- водством Х. Алпысбаева. Орудия труда из- готавливались в основном из речной гальки с помощью техники оббивки. По этой тех- нике гальку оббивали друг о друга так, что- бы получались каменные орудия с остры- ми краями. Они широко использовались в качестве рубящих и режущих приспособ- лений. В целом орудия труда, найденные на этих стоянках, имеют сходства с орудия- ми, обнаруженными в Азии и Африке. Это подтверждает предположение о едином пути развития человечества. К стоянкам эпохи камня в Казахстане относится также Шакпаката, расположен- ная в Мангистау. Ее исследовал археолог А. Медоев. Там сохранились следы жизни людей, обитавших в то время на террито- рии Казахстана. В 1963 г. А. Медоевым также были найдены стоянки палеолита в Север- ном Прибалхашье, на юго-востоке Казах- стана. Здесь, на стоянках Семизбугы, Хантау, Чингиз были обнаружены нуклеусы, скреб- ла, остроконечники, ножевидные пластины, скребки, отщепы, кости животных. Ешкитаў Поздний палеолит на территории Казах- стана охватывает период 40-12 тысяч лет назад. Количество памятников этого време- ни невелико. Это можно объяснить суровы- ми климатическими условиями в конце лед- никового периода. Поэтому, если взглянуть на карту, то все известные памятники рас- положены либо на побережье Каспийского моря, либо возле речных долин, либо находятся у подножия гор. В позднем палео лучают широкое распространение новые виды орудий, такие ка проколки, сверла и орудия из кости. Шалкар 1-4 мугалжарская группа стоянок Сарыташ, Шакпаката В это время... Древнейшие орудия труд были найдены в Восточн Африке, в ущелье Олд вай. Археологи счита что они были изготовле 2,6 миллиона 800 ть лет назад. Аральск 1-3 Обобщите Обобщите сведения с ни древних людей на тории Казахстана на с памятников эпохи пал Батпак 6-8, 12 - Бурма Семизбуть Обалысай 1 Кызыл жар 3 Жаман-Айбат Бориказган, Хантау Танирказган Кызыктау Ангренсор 2 Кудайколь Шульбинка Чингиз
Надо краткий перезказ​