Предмет: Українська мова, автор: zlatinavika0

Основні правила поведінки у суспільстві допоможить будь ласка​

Ответы

Автор ответа: gromoboyudks
1

Ответ:

Основні правила поведінки у суспільстві дуже важливі для збереження гармонійних відносин між людьми. Ось декілька з них:

Поважайте інших людей: Намагайтеся завжди вести себе так, щоб не ображати інших людей, виявляйте повагу до їхніх прав, свобод та вірувань.

Будьте чесними: Уникайте брехні та обману, завжди говоріть правду та виконуйте свої обіцянки.

Будьте толерантними: Пам'ятайте, що люди різні, мають різні погляди та вірування, тому поважайте їхній вибір та не критикуйте непотрібно.

Дотримуйтеся законів: Знайте та дотримуйтеся законів, щоб не завдавати шкоди собі та іншим.

Будьте ввічливими: Завжди піднесіть руку до привітання, вибачтеся, якщо зробили помилку, та не дозволяйте собі поводитися грубо чи безвихідно.

Будьте добрими: Намагайтеся допомагати іншим, коли вони цього потребують, проявляйте доброту та турботу.

Не причиняйте шкоду: Не робіть нічого, що може завдати шкоди іншим людям або навколишньому середовищу.

Ці правила поведінки є основою для здорових та гармонійних відносин між людьми та відображають високий рівень моральної культури.

Объяснение:

Автор ответа: OlegMarc
0

Ответ:

Основні правила поведінки у суспільстві відрізняються в залежності від культури, релігії, етики та моралі. Однак, незалежно від цього, існують загальні принципи поведінки, які допомагають людям взаємодіяти з іншими в грамотний та ефективний спосіб. Ось деякі з них:

1.Поважати інших. Це означає бути уважним до потреб, бажань та прав інших людей, не порушувати їхні межі та намагатися уникати нанесення шкоди іншим.

2.Бути ввічливим і терплячим. Це означає використовувати ввічливі слова та жести, проявляти повагу до інших людей та бути терплячим до їхніх недоліків і помилок.

3.Дотримуватися правил та законів. Це означає дотримуватися встановлених правил та законів у суспільстві, щоб уникнути порушення порядку та ненавмисну шкоду іншим.

4.Бути відповідальним. Це означає відповідати за свої дії та приймати на себе наслідки своїх вчинків. Також важливо відповідати за своє слово та обіцянки.

5.Бути допоміжним. Це означає допомагати іншим, коли вони потребують допомоги, проявляти співчуття та емпатію до інших.

6.Бути чесним. Це означає бути правдивим у своїх висловлюваннях та діях, не обманювати інших людей та не порушувати їх довіру.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: diana2102akt
Предмет: Химия, автор: Аноним