Предмет: Физика,
автор: britcencolene
Яку силу потрібно прикласти, щоб витягти пробку з отвору на дні
басейну, Глибина басейну дорівнює 4 м, радіус пробки - 4 см?
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
Объяснение:
h = 4 м
R = 4 см = 0.04 м
F = ?
S = п*R^2 = 3.14*0,04^2 = = 0.005 м^3
P = p*g*h = 1000*10*4 = 40000 Па
F = P*S = 40000*0.005 == 201 H
mmech7050:
Здравствуйте, помогите пожалуйста
https://znanija.com/task/52132451?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: oltaroma2
Предмет: Математика,
автор: popovadayana74
Предмет: История,
автор: serafimasavorskaa
Предмет: Геометрия,
автор: ulianasiraeva896
Предмет: Алгебра,
автор: 15girl