Предмет: Химия,
автор: Wello24
Розрахувати масові частки та масові співвідношення в молекулі Mg(OH)2
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
↓
Пояснення:
Масові частки елементів у формулі:
W(O) = n(O)*Ar(O)/Mr(Mg(OH)₂)*100%
W(O) = 2*16/58*100 = 55,1%
W(Mg) = n(Mg)*Ar(Mg)/Mr(Mg(OH)₂)*100%
W(Mg) = 1*24/58*100 = 41,3%
W(H) = n(H)*Ar(H)/Mr(Mg(OH)₂)*100%
W(H) = 2*1/58*100 = 3,6%
Масові співвідношення елементів у формулі:
n(Mg) : n(O): n(H) = 1 : 2 : 2
m(Mg) : m(O): m(H) = Ar(Mg) : 2Ar(O) : 2Ar(H)
m(Mg) : m(O): m(H) = 24 : 2*16 : 2*1 = 24 : 32 : 2 = 12 : 16 : 1
(краща відповідь)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: d7553206
Предмет: Математика,
автор: vlasovatatyana73
Предмет: Алгебра,
автор: lashyn7111
Предмет: Химия,
автор: vladlenakarisina806
Предмет: Математика,
автор: dianademina5115