Предмет: Физика,
автор: nastya1958na
2. Тіло масою 50 кг, рухаючись з прискоренням 2 метри за секунду в квадраті, штовхає інше тiло та надає йому прискорення 5 метрів за секунду в квадраті. Знайти масу цього тіла. тертя не брати до уваги.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
20кг
Объяснение:
Застосуємо закон Ньютона про дії та протидії:F = maде F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення тіла.В першому випадку, тіло масою 50 кг має прискорення 2 м/с². Таким чином, сила, що діє на тіло, є:F = m₁a₁ = 50 кг × 2 м/с² = 100 НУ другому випадку, ця ж сила діє на інше тіло, що має прискорення 5 м/с². Ми не знаємо масу цього тіла, тому позначимо його як m₂:F = m₂a₂ = 100 Нa₂ = 5 м/с²З цих двох рівнянь можна отримати масу другого тіла:m₂ = F/a₂ = 100 Н / 5 м/с² = 20 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: anastasiamozgovaa480
Предмет: Українська мова,
автор: anastasiamozgovaa480
Предмет: Алгебра,
автор: Tifomeytq
Предмет: Алгебра,
автор: matushinbogdan3
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним