Предмет: Физика,
автор: Annetsstt
6. Вага сучасного легкового автомобіля становить близько 15 кН. Визначте його масу і відповідь подайте в тоннах.
ДАЙТЕ НОРМАЛЬНЫЙ ОТВЕТ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Вагу машину можна перевести в масу за допомогою формул:
маса = вага / прискорення вільного падіння
У системі СІ прискорення вільного падіння досягає приблизно 9,81 м/с².
Отже, маса автомобіля:
маса = 15 кН / 9,81 м/с² = 1 529,39 кг
Щоб перевести кілограми в тонни, потрібно розділити масу на 1000:
маса = 1 529,39 кг / 1000 = 1,52939 т
Отже, маса автомобіля становить приблизно 1,53 тонни (до двох знаків після комі).
Автор ответа:
1
Відповідь: m = 1,53 т
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: stasagoncarenko
Предмет: Геометрия,
автор: loldasha069
Предмет: Английский язык,
автор: toktomanbetovaajbijk
Предмет: Українська мова,
автор: lazarenkomama0039
Предмет: Русский язык,
автор: len0k08