Предмет: Математика, автор: danilpolina86

Дід Петро продав 16,5 кг малини по 65,5 грн за кілограм і 20,5 кг полуниці по 80 грн за кілограм.Скільки грошей уторгував Дід Петро?

Ответы

Автор ответа: lonskijdavid8
0

Відповідь:

16,5*65,5=1080,75

20,5*80=1640

1640+1080,75=2720,75

Якось так

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Rrrrrttgg