Предмет: Физика, автор: k6814860

Срочноооо!!! тіло рухається вздовж осі OX під дією постійної сили 80Н. Кордината тіла змінюється за законом x=5-20t+40t^2 Якою є маса тіла?

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Маса тіла може бути обчислена за формулою m=F/a, де F - сила, а - прискорення. Прискорення тіла можна знайти з другої похідної закону руху x=5-20t+40t^2. Таким чином, a=80 м/с^2 і m=80/80=1 кг.

Я сподіваюся, що ця інформація вам корисна,якщо сподобалась моя відповідь поставте будь ласка її як найкращу.

Похожие вопросы