Предмет: История, автор: maruna8269

напишіть розповідь,, Новала монголів на українські землі" Срочно​

Ответы

Автор ответа: gromoboyudks
1

Ответ:

Новала монголів на українські землі сталася в XIII столітті, коли Монгольська імперія очолювана Чингісханом здійснила навалу на Київську Русь. У той час, Київська Русь була розділена на кілька держав, серед яких були Галицько-Волинське князівство та Київське князівство. Монголи вважали, що ці держави є відповідальними за напад на їхніх сусідів та відповідно захопили їхні території.

Монгольський завойовник Субудай очолив навалу на Київ та Галич, які були найбільшими центрами влади тогочасної України. Після тривалої облоги монголи захопили Київ, спалили місто та вбили більшість мешканців. Після цього вони рушили на захід, до Галича. Галицький князь Роман Мстиславович відправив своїх військових на зустріч з монголами, але вони були розбиті. Монголи захопили місто та вбили Романа Мстиславовича.

Після завоювання Києва та Галича, монголи продовжили свій похід на захід. Вони захопили Волинь та Поділля, але не змогли пройти до Західної Європи, через протидію місцевих військ та природних перешкод.

Новала монголів на українські землі мала значний вплив на історію України та сформувала нову геополітичну ситуацію в регіоні. Після завоювання монголами Києва, центр влади України перемістився на захід, до Галича, що призвело до зміни політичної ситуації в регіоні. Завоювання монголами українських земель також спричинило знищення значної частини міст та сіл, що сильно пошкодило економіку та демографію регіону.

Після завоювання монголами українських земель, монгольські воєводи стали вимагати певних податків та відшкодувань від місцевих правителів, які були призначені на посади з монгольського блага. Також було створено спеціальну адміністративну систему для керування завойованими територіями, включаючи Україну.

З часом, монголи вступили в дипломатичні стосунки з князями Галицько-Волинського князівства та іншими владними особами в регіоні. Це дозволило їм забезпечити стабільність на завойованих територіях та зберегти контроль над регіоном.

У подальшому, монголи були витіснені з України кочівниками та місцевими воїнами, але їхні завоювання залишили помітний слід в історії регіону. Вони спричинили значні зміни в політичній та економічній сферах, а також вплинули на культурні та соціальні традиції українського народу.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: w1zzyq
Из текста какие народы и как, присоединил Карл Великий.

Текст: Войны в Италии и Испании. Покорение саксов. Почти ежегодно Карл во главе большого войска выступал в далёкие походы. Вновь помогая папе против лангобардов, франки дважды переходили высокие Альпы и вторгались в Италию. Разгромив и пленив короля лангобардов, Карл присоединил к своим владениям большую часть Италии.
Несколько раз Карл водил войско в Испанию. Войны с арабами шли с переменным успехом. Карлу всё же удалось завоевать небольшую область к югу от Пиренейских гор до реки Эбро.
Самой длительной и тяжёлой была война с племенами саксов, проживавших между Рейном и Эльбой. Карл совершил 8 походов против саксов. Саксы, не защищённые доспехами, шли в бой нестройными толпами. Имея сильную конницу и хорошее вооружение, франки побеждали их в битвах.Но как только франкское войско уходило, саксы восставали, жгли и разрушали построенные в их стране крепости и монастыри, опустошали приграничные местности.
Карл принуждал саксов принимать христианскую веру. Он ввёл в их стране жестокие законы: за малейшее неподчинение королю, за отказ от крещения или отречение от христианской веры грозила смертная казнь. В ответ на очередное восстание Карл приказал казнить 4500 пленных. Он стал массами переселять саксов во внутренние области своего королевства. Но и эти жестокие меры не помогали. Свыше 30 лет саксы мужественно отстаивали свою свободу. Только потом Карл привлёк на свою сторону подарками и наградами многих знатных саксов, которые стали поддерживать завоевателей.
Саксония была поделена на графства. Знать, епископы и монастыри получили в завоёванной стране обширные земли.

(помогите пожалуйста)​