Предмет: Химия,
автор: wow1261
обчисліть масову частку оскигену в нітрогену (V) оксиді
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Мr(N2O5) = Ar(N) * 2 + Ar(O) * 5 = 14 * 2 + 16 * 5 = 108
w(O) = Ar(O) * n /Мr(N2O5) * 100% = 16 * 5/108 * 100% = 74,07%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vika4ka240784
Предмет: История,
автор: anuarulyamir3
Предмет: Математика,
автор: zlataorel9
Предмет: Биология,
автор: SteppingNadya
Предмет: Математика,
автор: anton20007anton