Предмет: Физика, автор: katakozubenko0829

тіло рухається вздовж осі OX під дією постійної сили 80Н. Кордината тіла змінюється за законом x=5-20t+40t^2

Ответы

Автор ответа: ggffffdf
0

Відповідь:

Щоб знайти прискорення тіла, спочатку потрібно знайти його другу похідну відносно часу:

x = 5 - 20t + 40t^2

v = dx/dt = -20 + 80t

a = dv/dt = 80 м/с²

Таким чином, прискорення тіла дорівнює 80 м/с², що є постійним значенням та не залежить від часу.

Сила, що діє на тіло, визначається за другим законом Ньютона:

F = ma

де m - маса тіла, а - прискорення тіла.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

F = ma = 80 Н * m/с²

Отже, сила, що діє на тіло, дорівнює 80 Н. Ця сила напрямлена вздовж вісі OX в тому ж напрямку, що й рух тіла.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: golombevskaanna
Предмет: Другие предметы, автор: saule0757119