Предмет: Химия,
автор: damethan
Який об'єм кисню витратиться на згоряння 30 л етину (ацетилену)?
Ответы
Автор ответа:
1
2С2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O
2V(C2H2) = 5V(O2)
V(O2) = 30 / 2 * 5 = 75(л)
Ответ:75 л.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: leyshjssj
Предмет: Русский язык,
автор: mk780003
Предмет: Химия,
автор: hristinagac020
Предмет: Литература,
автор: atemirbulatova39
Предмет: Математика,
автор: pmelnyk129