Предмет: Физика,
автор: vihols3647
Визначити тиск нафти на глибині 0,5м
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
0,5*820=410
h=0,5м
P(ро)=820кг/м3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sdwq0
Предмет: Математика,
автор: ruslantuhbatullin4
Предмет: Английский язык,
автор: marta8715
Предмет: Английский язык,
автор: mrtwister2008990
Предмет: Математика,
автор: db200918146