Предмет: Физика,
автор: omakki
При силі струму 2,5 А на ділянці кола здійснена робота 0,25 кДж. Визначте напругу, якщо час виконання роботи 10 с.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
І=2,5 А;
А=250 Дж;
t=10 c.
Знайти U.
Рішення.
А=U*I*t, звідси
U=А/І*t=250/2,5*10=10 B.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: WhyName
Предмет: Українська мова,
автор: Dikan
Предмет: Английский язык,
автор: llalolalo2010
Предмет: Алгебра,
автор: sulyabek
Предмет: Математика,
автор: nilufarhonr