Предмет: Физика,
автор: 210818
ДАЮ 90 БАЛЛОВ!!!СРОЧНО!!!!
Швидкість тіла масою 20 г задано рівнянням v=5+4t. Знайдіть силу, що на нього подіяла
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
- Для знаходження сили, що діє на тіло, необхідно знати силу, що діє на нього. За законом Ньютона сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення. Прискорення можна знайти за формулою a = dv/dt, де v - швидкість, t - час.
Отже, ми маємо:
- маса тіла m = 20 г = 0.02 кг
- швидкість v = 5 + 4t
- прискорення a = dv/dt = 4
Сила F, що діє на тіло, може бути знайдена за формулою F = ma:
F = m * a = 0.02 кг * 4 м/c² = 0.08 Н
Отже, сила, що діє на тіло, дорівнює 0.08 Н (ньютонів)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: loli2i
Предмет: Химия,
автор: lowecorrecs
Предмет: География,
автор: kovalchukmariana2009
Предмет: История,
автор: alikulovakr
Предмет: Математика,
автор: lzhagiparova6336