Предмет: Физика, автор: tetiana16

допоможіть будь ласка ​
Чому краплини олії, що плавають у супі, прагнуть злитися в одну?​

Ответы

Автор ответа: itsokey086
0

Ответ:

Объяснение:

Краплини олії в супі мають більшу щільність, ніж вода, тому вони плавають на поверхні. Оскільки краплини олії є менш енергетично стабільними, ніж однорідна рідина, вони мають тенденцію злитися разом, утворюючи більшу краплину. Це стається через ефект мінімізації поверхневого натягу.

Поверхневий натяг – це сила, яка діє на межі розділу двох рідин або рідини та газу і направлена вздовж цієї межі. Краплини олії на поверхні води мають поверхневий натяг, що спричинено різницею в поверхневому натягу між водою і олією. Краплини олії мають менший поверхневий натяг, ніж вода, тому вони починають злитися разом і утворювати більшу краплину, щоб мінімізувати свій поверхневий натяг.

Цей процес відбувається доти, доки краплини олії не утворять одну велику краплину або не будуть занурені в суп повністю і не змішаються з ним.

Автор ответа: Cuterooo
0

Краплинки олії, що плавають на поверхні рідини, мають поверхневе натягнення, яке зумовлено їхньою спроможністю зменшувати свою поверхню, оскільки це зменшує їхню потенційну енергію. Тому краплинки олії, що перебувають на поверхні супу, притягуються одна до одної та намагаються зливатися в одну більшу краплю, де їхнє поверхневе натягнення буде меншим, ніж у кількох менших краплях. Цей процес називається коалесценцією.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: История, автор: nurzanovaamina443
Описание
Текст
Похожие
Сайты
Текст на картинке
СОЧ за 4 четверть по предмету "История Казахстана" 6 Б
1. Охарактеризуйте деятельность представителей социальных слоев, сделайте выпад.
Социальные слои общества Деятельность в обществе Хан Султан Би Батыр Қожа
Вывод:
2. Выделите особенности казахских ханов.
Касым хан
Хакназар хан
Тауке хан
[6]
3. Восполните пробелы в тексте, и дайте название тексту.
Одним из первых крупных и наиболее знаменательных сражений между казахами и году. джунгарами была (1 ) битва. Казахско-джунгарская война началась в (2 Для битвы (3 выбирает горное место недалеко от реки Ор. Зная о превосходящих силах противника, тактикой ведения боевых действий (4 избирают окопный метод. Жангир, опасаясь открытого военного столкновения с джунгарами, расположил часть своей дружины в ущелье между двух гор, заранее окопов сего глубоким рвом и обнеся высоким валом. Протяженность военного укрепления составила 2,5-3 км, передний край (5 был высотой с человеческий рост. Жангир хан рассредоточил воинов с трех сторон горного ущелья, разделив их на три мобильные группы. (6 не ожидавшие такого хода событий, не смогли оказать сопротивление. В ходе этого боя джунгары потеряли значительное количество (7 (около 10 тысяч человек) и были вынуждены отступить под натиском подоспевшего из Самарканда войска (8 с подкреплением в 20 тысяч человек.
Ключевые слова:
окоп, Орбулак, 1643 г, Жалантос батыр, Жангир хан, казахи, джунгары, воинов
[8] + 4
Предмет: Математика, автор: kingdaah