Предмет: Физика, автор: sobachka1q3213131313

Напруга, підведена до ділянки, становить 80 В. Знайдіть загальний опір
ділянки, напругу й силу струму в кожному з резисторів. Електричні опори
резисторів: 1 – 8 Ом, 2 – 2 Ом, 3 – 1 Ом, 4 – 10 Ом, 5 – 4 Ом.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: alloallo4474
2

Ответ:

Для знаходження загального опору ділянки можна скористатися формулою:

R =R1+R2+R3+R4+R5 ,

де R1, R2, R3, R4 та R5 опори резисторів. -

Тоді загальний опір ділянки:

R = 8OM + 4OM + 1OM + 3OM + 5 OM = 21

OM.

Щоб знайти напругу та силу струму в кожному з резисторів, можна скористатися формулою:

U = IR

де U - напруга на резисторі, 1 - сила струму в резисторі, R- опір резистора.

Розглянемо кожен резистор окремо:

Резистор 1 з опором 8 Ом:

11 = U / R * 1 = 80 / 8OM = 10A ;

U * 1 = IR * 1 = 10 A * 8OM = 80 В.

Отже, напруга на резисторі 1 дорівнює 80 В, а сила струму, що проходить через нього, дорівнює 10 А.

Резистор 2 з опором 4 Ом:

12 = U / R * 2 = 80 B / 4 * OM = 20A

U * 2 = IR * 2 = 20 A * 4OM = 80F

Отже, напруга на резисторі 2 дорівнює 80 В, а сила струму, що проходить через нього, дорівнює 20 А.

Резистор 3 з опором 1 Ом: 13 = U / R * 3 = 80 3/1 * OM = 80A U * 3 = IR * 3 = 80 A * 1OM = 80 В.

Отже, напруга на резисторі 3 дорівнює 80 В, а сила струму, що проходить через нього, дорівнює 80 А.

Резистор 4 з опором 3 Ом:

14 = U / R * 4 = 80B / 3 * OM = 26.67A ; U4=IR4=26.67 A^ * 3OM = 80B

Резистор 4 з опором 3 Ом: 14 = U / R * 4 = 80B / 3 * OM = 26.67A U4=IR4=26.67 A^ * 3OM = 80E

Отже, напруга на резисторі 4 дорівнює приблизно 80 В, а сила струму, що проходить через нього, дорівнює приблизно 26.67 А.

Резистор 5 з опором 5 Ом: 15 = U / R * 5 = 80B / 5 * OM = 16A ; U5 = IR5 = 16 A * 5 Ом = 80 В.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ksuksukseniia
Предмет: Химия, автор: zaharcukangelina88