Предмет: Физика,
автор: vladiss1807
(За 20 с через ділянку кола пройшов електричний заряд 30 Кл, при цьому електричне поле на ділянці виконало роботу 600 Дж. Визначте напругу на ділянці, силу струму в ділянці та опір ділянки?)
даю 43 бала
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Робота, зроблена електричним полем: W = q * V, де W - робота, q - заряд, V - напруга.Сила струму: I = q / t, де I - сила струму, q - заряд, t - час.Опір ділянки кола: R = V / I, де R - опір, V - напруга, I - сила струму.Тоді:Напруга на ділянці: V = W / q = 600 Дж / 30 Кл = 20 В.Сила струму в ділянці: I = q / t = 30 Кл / 20 с = 1.5 кА.Опір ділянки кола: R = V / I = 20 В / 1.5 кА = 13.3 Ом.Отже, напруга на ділянці кола складає 20 В, сила струму в ділянці - 1.5 кА, а опір ділянки - 13.3 Ом.
vladiss1807:
слушай если знаеш историю то ответь на ище один мой вопрос в профиле
Автор ответа:
2
I=q/t
I=30/20=1,5 (A)
A=qU
U=A/q
U=600/30=20 (B)
I=U/R
R=U/I
R=20/1,5=13,3 (Ом)
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: magjanson
Предмет: Физика,
автор: asobolec
Предмет: Русский язык,
автор: gortupi34
Предмет: География,
автор: leontevainna465
Предмет: Русский язык,
автор: AlinaAlina2509