Предмет: Физика, автор: jamalpapa550

f=50H
p=1000 kg/m3
g=9,8m/s2=10m/s2
v=? пожалуйста срочнооо​

Ответы

Автор ответа: Kreslennia
1

Дано:

F = 50 H

p = 1000 кг/м^3
g=9,8m/s2=10m/s2

-------------------

V - ?

Судячи з даних, це дуже схоже на силу Архімеда, яка виштовхує тіло з води, а знайти потрібно обсяг зануренного тіла:

F ахімеда = ρ рідини * g *  V тіла


Faрхімеда = pgV = > V = Faрх / p * g

50 / 1000 = 0.05 м^3

Відповідь : V = 0.05 м^3

Похожие вопросы