Предмет: Химия,
автор: velyhkovlada
На магній масою 120 г подіяли розчином сульфатної кислоти. Яка маса солі утворилася? Якій кількості речовини вiдповiдає ?
СРОЧНО ОТВЕТ ДАЮ 50 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Mg) = 120 г
Найти: m(MgSO4) - ? n(MgSO4) -?
Складемо РХР:
120 г х г
Mg + H2SO4 → MgSO4 + H2
n=1 моль n = 1 моль
М = 24 г/моль М = 120 г/моль
m = 24 г m = 120 г
120 г (Mg) - x г (MgSO4)
24 г (Mg) - 120 г (MgSO4)
Вичислимо масу солі яка утворилася :
m(MgSO4) = 120 * 120 : 24 = 600 г
Знайдемо кількість речовини, якій відповідає маса утвореної солі:
n(MgSO4) = m(MgSO4)/М(MgSO4) = 600/120 = 5 моль
e02918024:
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С ВОПРОСОМ ОЧЕНЬ НУЖНО ВАША ПОМОЩЬ!!! СРОЧНО!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: svetka78093f
Предмет: Химия,
автор: ek22661
Предмет: Кыргыз тили,
автор: nbsphoenixelitezxcgo
Предмет: Алгебра,
автор: Aselek2905
Предмет: Математика,
автор: svetlanak43