Предмет: Физика,
автор: V1alera0912
Підйомник із дизельним двигуном піднімає вантаж масою 300кг на висоту 10м.Скільки витрачається при цьому бинзену,якщо ККД підйомника 30%?Питима теплота згорання дизельного пального 4,6•10⁷ДЖ/кг
НЕГАЙНО ПОТРІБНО, БУДЬ ЛАСКА
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
m=300 кг;
h=10 м;
ККД=0,3;
q=4,6*10^7 Дж/кг.
Знайти mд.
Рішення.
ККД=Акор/Qповн; Акор=m*g*h - корисна робота, яку виконує двигун, g=9,81 м/с^2-коефіцієнт вільного падіння. Qповн=m*q - кількість теплоти, яка виділяється у двигуні при виконанні роботи.
Тоді ККД=m*g*h/mд*q. Звідси mд=m*g*h/ККД*q=300*(10^3)*9,81*10/0,3*4,6*10^7=29430*10^3/1,38*10^7=2,13 кг.
Пояснення:
V1alera0912:
ДЯКУЮ
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kozabaevakenze
Предмет: Математика,
автор: irina61549
Предмет: Геометрия,
автор: starcomfy841
Предмет: Английский язык,
автор: rabitsabiting
Предмет: Французский язык,
автор: OlegKIT357