Предмет: Физика,
автор: bortnykanastasia6
Напруга між хмаринками під час грози 1000 кв. Визначити силу струму, яка утворюється під час грози, якщо за з хв електричне поле виконує роботу 1600 кДж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 8,9*10⁻⁴А=0,89мкА
Объяснение:
Дано:
U=1000кВ=1000000В
t=3мин=180с
А=1600кДж=1600000Дж
------------------------
I-?
Работа электрического тока равна:
А=U*q, где:
U-напряжение;
q-заряд
Отсюда:
q=A/U=1600000/1000000=1,6Кл
I=q/t=1,6/1800=8,9*10⁻⁴А=0,89мкА
Слишком малый ток, проверьте условие.
bortnykanastasia6:
дуже дякую.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: veronikapovhan70
Предмет: Математика,
автор: marikofanova10
Предмет: География,
автор: Deimos1109
Предмет: Русский язык,
автор: svatnenkoalina
Предмет: Физика,
автор: rahmatulaevazamat