Предмет: Физика, автор: Аноним

Сніг масою 3,6 тони займає об'єм 9 кубічних метрів. Визначте густину снігу.
Відповідь подайте у кілограмах на метр кубічний.

Ответы

Автор ответа: uaBlueberry
0

Відповідь:

ρ =32,4 кг/м³

Пояснення:

ρ = m V , де m — маса, V — об'єм.

ρ = 3,6*9=32,4 кг/м³

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ffffgggghhhh45