Предмет: Химия,
автор: itzmiia305
Дано:
m(води) = 200г
m(цукру) = 55г
Знайти:
w(цукру) - ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для знаходження масової частки цукру в розчині необхідно використовувати формулу:
w(цукру) = m(цукру) / (m(цукру) + m(води)) * 100%
Підставляючи в неї задані значення, отримаємо:
w(цукру) = 55г / (55г + 200г) * 100% ≈ 21,6%
Отже, масова частка цукру у розчині становить близько 21,6%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sosiso4ka195
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: accountzablokirovan
Предмет: Математика,
автор: AlaAlien