Предмет: Физика,
автор: sokolovanas
До якої довжини розтягнеться пружина жорсткістю 400
Н/м під дією сили в 8 Н. Початкова довжина пружини 15 см.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Закон Гука описує залежність між силою, що діє на пружину, і зміною її довжини:
F = kx,
де F - сила, k - жорсткість пружини, x - зміна довжини пружини.
Можемо перетворити цей закон для визначення зміни довжини пружини:
x = F / k
Таким чином, для знаходження зміни довжини пружини, ми повинні поділити силу, що діє на пружину, на її жорсткість.
x = F / k = 8 Н / 400 Н/м = 0.02 м
Отже, зміна довжини пружини дорівнює 0.02 метра.
Щоб знайти нову довжину пружини, ми повинні додати зміну довжини до початкової довжини:
L = L0 + x = 15 см + 0.02 м = 0.17 м = 17 см
Отже, після дії сили в 8 Н пружина розтягнеться до довжини 17 см.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: armankyzyaiaru688
Предмет: Литература,
автор: Fridyla
Предмет: География,
автор: tanyakatana26
Предмет: Биология,
автор: koshanayeva
Предмет: Литература,
автор: fsdgdgdf