Предмет: Физика,
автор: selezenegor1104
Поїзд рухається по горизонтальному шляху зі сталою швидкістю. Визначте масу поїзда, якщо тепловоз розвиває силу тяги 100000Н, а коефіцієнт тертя дорівнює 0,005?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: m = 204 т
g (прискорення вільного падіння) = 9,8 Н/кг
g (прискорення вільного падіння) = 9,8 Н/кг
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: vlodimerdorosev
Предмет: Другие предметы,
автор: d8623815
Предмет: Физика,
автор: angelinasilik84
Предмет: Математика,
автор: fiat1985