Предмет: Химия, автор: paschalia

допоможіть, будь ласка!

Укажіть кількість речовини кисню (моль), що містить 1, 204 х1024 атомів Оксигену​

Ответы

Автор ответа: Rinuii
2

Відповідь:

n(O2)=2моль

Пояснення:

Дано:

N(O2)=1,204*1024

Знайти:

n(O2)=?

Розв‘язання:

n(O2)=N(O2)/Na= 1,204*1024/6,02*1023=2моль

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: otau79