Предмет: Физика,
автор: Dimlandich
даю 50 балов
який заряд пройшов через акамулятор автомобіля за 5 годин за сили струму 8 А?
А- 40 Кл
Б- 2400 Кл
В- 440 Кл
Г- 2000 Кл
С решением)
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
t=60*5=300 сек.
I=8 A.
Знайти q.
Рішення.
q=I*t=8*300=2400 Кл.
Відповідь: Б)
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: anacukalina96
Предмет: Геометрия,
автор: arktik593
Предмет: Математика,
автор: easportsfcmobile861
Предмет: Математика,
автор: tttaajjjj
Предмет: Алгебра,
автор: viceshlav29