Предмет: Химия,
автор: glinukdima
Обчисліть масу вапняку CaCO3 кількістю речовин 2 моль?
Сроооочно
Ответы
Автор ответа:
1
Молярна маса вапняку (CaCO3) дорівнює сумі молярних мас його складових елементів:
Молярна маса кальцію (Ca) = 40.08 г/моль
Молярна маса карбонатної групи (CO3) = 60.01 г/моль
Тому, молярна маса вапняку (CaCO3) = 40.08 г/моль + 60.01 г/моль = 100.09 г/моль.
Кількість речовин 2 моль.
Маса вапняку може бути знайдена з використанням формули:
маса = кількість речовин × молярна маса
Отже, маса вапняку (CaCO3) у цьому випадку буде:
маса = 2 моль × 100.09 г/моль = 200.18 г
Отже, маса вапняку CaCO3 для 2 моль речовин дорівнює 200.18 г.
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(CaCO3)=200г
Пояснення:
Дано:
n(CaCO3)=2 моль
Знайти:
m(CaCO3)=?
Розв‘язання:
m(CaCO3)=n(CaCO3)*M(CaCO3)= 2* (40+12+48)=2*100=200 г.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nastunia09092011
Предмет: Українська мова,
автор: angelinaangeli2010
Предмет: Математика,
автор: zuhralatipova1
Предмет: География,
автор: merilidbi1
Предмет: Биология,
автор: ab2292528