Предмет: Химия,
автор: nikita2015394
Обчисліть кількість речовини, яка міститься у 10 г бутану?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(C4H10)=10г.
Знайти:
n(C4H10)=?
Розв‘язання:
n(C4H10)=m(C4H10)/M(C4H10)=10/58≈0,17моль
(≈0,172414)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 3003stepan
Предмет: Русский язык,
автор: tursinai5
Предмет: Физика,
автор: rimamanasan409
Предмет: Русский язык,
автор: morkovkacipkina
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним